საქართველოს ეროვნულმა ნაკრებმა B დივიზიონში ადგილი შეინარჩუნა და სომხეთს ორივე შეხვედრაში დამაჯერებლად დაამარცხა.
"ერთა ლიგის" "პლეი ოფის" განმეორებით მატჩში საქართველოს ეროვნული ნაკრები სომხეთს დაუპირისპირდება.
საქართველოს ეროვნულმა საფეხბურთო ნაკრებმა „ერთა ლიგის“ „პლეი ოფის“ პირველი შეხვედრა სომხეთის ნაკრებთან გამარჯვებით დაასრულა.
ერთა ლიგის 2024/25 წლის სეზონის პლეი ოფის პირველ შეხვედრას საქართველოს ნაკრები ერევანში სომხეთის ეროვნულ გუნდთან ჩაატარებს.
რამდენიმე საათი რჩება საქართველო-სომხეთის საფეხბურთო ნაკრებების შეხვედრამდე.
საქართველოს ეროვნული ნაკრები რაგბი ევროპის ჩემპიონია.
„მთის ტრასების სააგენტოს“ (MTA) ორგანიზებით, 22 თებერვალს კურორტ თეთნულდზე, ფრირაიდის მსოფლიო ტური გაიმართება. ამის შესახებ ინფორმაციას ეკონომიკის სამინისტრო ავრცელებს.
UFC-ის ისტორიაში პირველმა ქართველმა ჩემპიონმა, ილია თოფურიამ ქვემსუბუქი წონის ტიტულის მოგებიდან თითქმის ერთი წლის თავზე ქამარზე უარი თქვა და ვაკანტური გახადა.
დღეს ევროპის ზამთრის ახალგაზრდული ოლიმპიური ფესტივალი – „ბაკურიანი 2025“ ოფიციალურად გაიხსნება. მის პირდაპირ ტრანსლაციებს პირველი არხი სპორტი შემოგთავაზებთ.
ალექსანდრე თოფურიამ UFC-ში პირველი ბრძოლა ჩაატარა და მსაჯთა ერთსულოვანი გადაწყვეტილებით ავსტრალიელი კოლბი თიქნესი დაამარცხა.